KLUB RADNYCH "FORUM"

 

KADENCJA 2014-18

 

Lp.

Imię i Nazwisko

Okręg wyborczy

Granice okręgu wyborczego – ulice i place

Funkcje pełnione w Radzie Miasta

1.

Adam Biesiadecki

1

AGATOWA, BAZALTOWA, BUKOWA, CERAMICZNA 1-13 I NIEPARZYSTE 15-21, CISOWA, GÓRSKA,  GRABOWA,  II ARMII WOJSKA POLSKIEGO, JARZĘBINOWA, JASNA, JEMIOŁOWA, JESIONOWA, JODŁOWA, KALINOWA, KAMIENNA, KAMIONKOWA, MODRZEWIOWA, MORELOWA, SKALNA, SOSNOWA, SPACEROWA, ŚWIERKOWA, WIDOK, ZABOBRZE , ŻWIROWA.

Z-ca Przewodniczącego Komisji IGPiB

2.

Leszek Franciszek Chudzik

2

ASTRÓW, BŁAWATKOWA, BRATKÓW, CZERWONYCH MAKÓW, IRYSÓW, JAŚMINOWA, KONWALIOWA, NARCYZÓW, PTASIA, RÓŻANA, RUMIANKÓW, SADOWA, SŁONECZNIKÓW, STOKROTEK, STORCZYKÓW, SZAROTEK, TULIPANOWA, ZAUŁEK SASANEK.

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

3.

 

Dariusz Wiesław Filistyński

18

BOLESŁAWA KUBIKA, JÓZEFA WYBICKIEGO, KOMUNY PARYSKIEJ, MARCINA OPITZA, MICHAŁA DRZYMAŁY, MICHAŁA KUTUZOWA, MIKOŁAJA BRODY, OBROŃCÓW HELU, WĄSKA.

Przewodniczący Komisji RGiF

4.

 

Renata Jadwiga Fredyk

7

K.I.GAŁCZYŃSKIEGO, STAROSZKOLNA.

II Wiceprzewodnicząca Rady Miasta

5.

Eugeniusz Antoni Jabłoński

9

ALEJA TYSIĄCLECIA 1- 31, FABRYCZNA, JAGIELLONÓW, JANA PAWŁA II 2A - 4B, MELCHIORA WAŃKOWICZA, PIASTÓW, SPOKOJNA, SPÓŁDZIELCZA.

Wiceprzewodniczący Komisji ZRiSS

6.

Jan Jasiukiewicz

13

KAROLA MARCINKOWSKIEGO, PARKOWA, PLAC KSIĘDZA PRAŁATA WŁADYSŁAWA RĄCZKI, PODGÓRNA, SŁONECZNA, STEFANA OKRZEI, ZAUŁEK, ZYGMUNTA AUGUSTA.

Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej

7.

Łukasz Aleksander Jaźwiec

6

ADAMA MICKIEWICZA, BARTOSZA GŁOWACKIEGO, EKONOMICZNA, KASZUBSKA, MODŁOWA, OGRODOWA, PLAC WOLNOŚCI, POLNA, PRZEMYSŁOWA, TADEUSZA KOŚCIUSZKI.

Przewodniczący Komisji OKiS

8.

Eugeniusz Kowalski

3

CERAMICZNA PARZYSTE 14-24A I 25-81, DOLNE MŁYNY 21-82, GENERAŁA JÓZEFA BEMA, KAZIMIERZA WIELKIEGO, KONSTYTUCJI 3 MAJA, MOSTOWA, NADRZECZNA, STANISŁAWA MAŁACHOWSKIEGO, TUNELOWA, WIADUKTOWA.

I Wiceprzewodniczący Rady Miasta

9.

Jarosław Kowalski

 

17

BANKOWA, BRACI ŚNIADECKICH, FRYDERYKA CHOPINA, IGNACEGO DASZYŃSKIEGO, KOŚCIELNA, RYNEK, SĄDOWA, SIERPNIA 80, TAMKA, TEATRALNA, ZACISZE.

Przewodniczący Rady Miasta

10.

Wojciech Kasprzyk

 

10

BRONISŁAWA KOSIBY, CZESŁAWA MIŁOSZA, GABRIELA NARUTOWICZA, GEN. FRANCISZKA KLEEBERGA, KONRADOWSKA, MIKOŁAJA KOPERNIKA, MURARSKA, STEFANA STARZYŃSKIEGO 45-94, ZIELONA.

Przewodniczący Komisji IGPiB

11.

Mirosław Witold Sołtyszewski

12

ALEJA WOJSKA POLSKIEGO, ARTYLERYJSKA, EMILII PLATER, GENERAŁA WŁADYSŁAWA ANDERSA, HUGO KOŁŁĄTAJA, KASZTANOWA, KRÓTKA, ŁASICKA, MARII KONOPNICKIEJ, MIKOŁAJA REJA, NIEPODLEGŁOŚCI, PLAC POKOJU, SAPERSKA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, WOJCIECHA KORFANTEGO, ZAGŁOBY.

-

12.

Jan Leon Stasiak

15

GARNCARSKA, GDAŃSKA, HENRYKA SIENKIEWICZA, MAJORA HUBALA, ORLĄT LWOWSKICH, POWSTAŃCÓW WARSZAWY, ROTMISTRZA PILECKIEGO, ŚLUZOWA, WARSZAWSKA, WŁADYSŁAWA REYMONTA, ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.

Wiceprzewodniczący Komisji OKiS

13.

Andrzej Józef Żuk

19

ADAMA ASNYKA, DZIECI WRZEŚNI, GÓRNIKÓW, HELENY I WINCENTEGO TYRANKIEWICZÓW, IGNACEGO ŁUKASIEWICZA, KAROLA MIARKI, PLAC KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI, PLAC MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO.

Przewodniczący Komisji ZRiSS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

>>> Plan stałych dyżurów Radnych Rady Miasta Bolesławiec <<<

>>>Plan stałych dyżurów Radnych Powiatu <<<
>>>Radni Powiatu Bolesławieckiego Kadencja VII <<<

 

 

KADENCJA 2010-14

 

szukaj